Форум

 Тема:  Безплатна приватизація
Саша13.12.2009
avatar30
Хочу почути ваші думки на рахунок безплатної для всіх приватизації aq.gif
Google рекомендует
Voltron14.12.2009
avatar394
А що саме вас цікавить?
Взагалі-то вона аж ніяк не безоплатна. Роботи з виготовлення технічної документаціїї, перевірка файлів, друк картки та акту не безкоштовні.
ДЗК зараз працюють у "мінус", крім того "мудре" київське керівництво щодня вигадує всілякі задачі та звіти. Доходить до маразму "відзвітуйся про те,
як ти звітував вчора". Причому майже завжди ці накази та телефонограми приходять наприкінці робочого дня, а термін там стоїть, наприклад до 8-їі години
наступного дня.
Sickle14.12.2009
avatar176
Ну не знаю как где, а в Крыму, приватизация для граждан действительно бесплатная. Но вот выполняется она силами частных предприятий. За каждую техничку грозят выплатить по 50 с чем-то гривен, но денег этих на данный момент никто не видел (на сколько известно мне). На совещании в совмине были озвучены такие темпы выполнения работ для бригад из 2 человек:
14 участков в день - хорошо
10 - удовлетворительно
5 и менее - вообще не считается, что бригада работала.
Что натворят - не знаю, но в центр кадастра поступила указивка закрывать глаза на координатные наложения.
Voltron14.12.2009
avatar394
Ну для громадян вона безоплатна. А от для виконавців робіт...
Саша14.12.2009
avatar30
Да ситуація скрізь однакова бардак, ....
Roman23.07.2010
avatar34
А для меня вообще это послужило причиной ухода из ДЗК так как дальнейшее продолжение этого маразма привело бы к стационарному лечению в психиатрической больнице... в лучшем случае.
Хотя есть и свои плюсы (для разработчиков 5-го геопроекта в частности) благодаря безплатной приватизации руководство областного ДЗК наконец то решило приобрести корпоративную лицензию, которую я выпрашивал 2 года.
Petro6712.11.2010
avatar7
ну ее эту 844 постанову в ...
бегали меряли в любую погоду как черти а благодарности никакой!
fenomen17.12.2010
avatar182
це був просто ппц повний як згадаю. Ми в геопроекті за день на двох видрукували ящик бумаги, за що замість того щоб почути похвалу, по шапці получили! В результаті такого гвалтування мій принтер згорів і 2 місяці в ремонті був. У всьому бардак повний був. З вересня не працюю землевпорядников і дай боже щоб не довелось більше, тим паче в Україні.
В селах ми міряли тільки передні межі ділянок, все остальне по ортофото. Дурдом повний! Жах. А коли почали ложити те що було раніше на ортофото то більше перереєстровували аніж реєстрували. Страшний сон
SWAT03.03.2011
avatar19
fenomen а ти сам з якого ДЗК будеш.
fenomen05.03.2011
avatar182
Гощанське ДЗК, Рівненської обл.,
був. Зараз в Польщі.
Хватить мені кадастру.
SWAT14.03.2011
avatar19
Полтавське ДЗК, Полтавська обл., Полтавського району
також був.
fenomen19.03.2011
avatar182
А зараз де?
SWAT21.03.2011
avatar19
Шабашкі в Щербанях
Lyudmila12.04.2011
avatar8
безплатная приватизация ? ужас летящий на крыльях ночи
SWAT12.04.2011
avatar19
Постанова 844 від 5 серпня 2009 року.
Процю проблему будуть розгрібати ще 20 років, а 2013 році хочють зняти мараторій, ди(пі)ли.
Авторизуйтесь на Форуме, чтобы вы могли создавать новые темы или комментировать
Не случайный отзыв →