Форум

Тема:  Автоматичне завантаження растрів
Саша15.06.2010
Чи можливо зробити щоб при автоматичному завантаженні растрів було можливо вибрати з списку потрібний растр . Причина, велика кількість растрів при одночасному завантаженні(довго завантажує).
Google рекомендует
Евгений16.06.2010
Чи можливо зробити щоб при автоматичному завантаженні растрів було можливо вибрати з списку потрібний растр . Причина, велика кількість растрів при одночасному завантаженні(довго завантажує).Це як? Автоматичне завантажування растрів тому й називається "автоматичним", бо завантажує не всі а тількі потрібні растри. А якщо вам потрібен якийсь особливий растр - то для того існує звичайне (не автоматичне) завантажування.
И жили они долго и счастливо... пока не узнали, что другие живут дольше и счастливей
Саша16.06.2010
Чи можливо зробити щоб при автоматичному завантаженні растрів було можливо вибрати з списку потрібний растр . Причина, велика кількість растрів при одночасному завантаженні(довго завантажує).Це як? Автоматичне завантажування растрів тому й називається "автоматичним", бо завантажує не всі а тількі потрібні растри. А якщо вам потрібен якийсь особливий растр - то для того існує звичайне (не автоматичне) завантажування. Я чекав такої відповіді.Якщо в загальній папці велика кількість растрів не 10 і 20. І названа у всіх наприклад такого плану Х-47-45-Б-а-4 важко знайти потрібний.
Voltron16.06.2010
Правильная организация данных спасет отца русской демократии
Евгений16.06.2010
Я чекав такої відповіді.Якщо в загальній папці велика кількість растрів не 10 і 20. І названа у всіх наприклад такого плану Х-47-45-Б-а-4 важко знайти потрібний.А як ви використовуєте функцію автозагрузки? Доречі, в нашому ДЗК їх декілька сотень.
И жили они долго и счастливо... пока не узнали, что другие живут дольше и счастливей
Саша16.06.2010
Правильная организация данных спасет отца русской демократии
З возика в дитинстві не падали випадково
Саша16.06.2010
Я чекав такої відповіді.Якщо в загальній папці велика кількість растрів не 10 і 20. І названа у всіх наприклад такого плану Х-47-45-Б-а-4 важко знайти потрібний.А як ви використовуєте функцію автозагрузки? Доречі, в нашому ДЗК їх декілька сотень. Вибираю обєкт нажимаю автозагрузку, і чекаю довго чекаю .
Евгений17.06.2010
Вибираю обєкт нажимаю автозагрузку, і чекаю довго чекаю.Тогда Voltron прав.
Voltron17.06.2010
Тогда Voltron прав.
Ну что вы, как это я могу быть прав? Я же "з возика падав" :-)
Саша18.06.2010
Ви знаєте ще один спосіб автоматичного завантаження? Ще раз поясню, є ділянка, під її закоординовано 10 растрів (по 50-100 мегабайт), растри знаходяться в папці для растрів (список з 500 файлів). Скільки растрів завантажиться при автоматичному ?
Евгений19.06.2010
Саша, правильная организация - это значит не наваливать в папку 10 растров с одними координатами. Для этого создаётся 10 папочек. Например: Индексные карты, Аэрофотосъёмка, Спутниковые снимки, Топопланы и т.д. И если вы с помощью автоматической загрузки растров заходите подгрузить например только спутниковый снимок - то идёте в меню "Параметры" - "Параметры системы" и указываете в поле "Путь для растровых пакетов" - "Спутниковые снимки".

П.С: Переход на личности не ускорит ответ на ваш вопрос. Скорее наоборот - отобъёт всякое желание.
Саша19.06.2010
Саша, правильная организация - это значит не наваливать в папку 10 растров с одними координатами. Для этого создаётся 10 папочек. Например: Индексные карты, Аэрофотосъёмка, Спутниковые снимки, Топопланы и т.д. И если вы с помощью автоматической загрузки растров заходите подгрузить например только спутниковый снимок - то идёте в меню "Параметры" - "Параметры системы" и указываете в поле "Путь для растровых пакетов" - "Спутниковые снимки".

П.С: Переход на личности не ускорит ответ на ваш вопрос. Скорее наоборот - отобъёт всякое желание.

Виникає питання а навіщо взагалі автоматичне завантаження.

В питанні з трохи той той то як то його , я лиш відповідаю .
Евгений19.06.2010
Виникає питання а навіщо взагалі автоматичне завантаження.Эта функция многим пользователям очень помогает. Но это вовсе не означает, что все её должны использовать. Если кому-нибудь она не нужна, то её не следует использовать.
Саша20.06.2010
Виникає питання а навіщо взагалі автоматичне завантаження.Эта функция многим пользователям очень помогает. Но это вовсе не означает, что все её должны использовать. Если кому-нибудь она не нужна, то её не следует использовать.
Що і потрібно було довести .
Евгений20.06.2010
Що і потрібно було довести.Тепер суть вашого питання нам зрозуміла.
Авторизуйтесь на Форуме, чтобы вы могли создавать новые темы или комментировать
Не случайный отзыв →