Форум

 Тема:  Пожелания о том как сделать программу еще луч
fenomen06.03.2010
avatar182
А помоєму не існує такого алгоритму, який би заставив відмінятись ФІО. А от щоб додати нову семантику:
F12 - семантика - добавить семантику, після чого ми отримаємо "новая семантика". Переназиваємо як хочем і далі: Условные знаки - кадастрові ділянки - і добавляємо в слой ту семантику яка нам потрібна.
Евгений06.03.2010
avatar697ГУРУ
Хотелось бы видеть.
Чтобы склонение Ф.И.О по падежам владельца участка, при заполнении сематики, производилось автоматически, когда заполняеш данные в иминительном падеже. И еще к этому всему неплохо бы добавить творительный педеж.
Возможно ли это?
Это было бы очень неплохим дополнением. Но в ГИС5 скорее всего этой возможности не будет.
И жили они долго и счастливо... пока не узнали, что другие живут дольше и счастливей
Voltron09.03.2010
avatar394
А помоєму не існує такого алгоритму, який би заставив відмінятись ФІО.
Ви помиляєтесь, такий алгоритм існує. Звісно в деяких (дуже нестандартних) випадках можливий неправильний результат, але в цілому все відміняється правильно
nisonov13.03.2010
avatar63
ёще быц было хорошо если бы вы описали немного детальнее функции плагинов-я тока учусь- но не всё понятно- и не все функции действуют- вы писали что будет продолжение-ждёмс
И ВСЕХ С ПРАЗДНИКОМ ЗЕМЛЕУСТРОИТЕЛЯ
fenomen21.03.2010
avatar182
Переписати формування площ не через код слою а через семантику "код угіддя за формою 6 зем".
По перше:
- ліси та водні об"єкти знаходяться в одному коді слоїв;
По друге:
- існує можливість сворити "встроеный отчет" закинувши туди повну форму 6 зем і задати умову "скрывать" стовпчики в яких немає даних про площі(універсальна експлікація).
По третє:
- слой сервітут(омеження) можна використовувати як угіддя і цим самим не виникне потреба дуой!жу існуючих угідь.
fenomen21.03.2010
avatar182
А помоєму не існує такого алгоритму, який би заставив відмінятись ФІО.
Ви помиляєтесь, такий алгоритм існує. Звісно в деяких (дуже нестандартних) випадках можливий неправильний результат, але в цілому все відміняється правильно

А помоєму це не алгоритм ФІО а просто алгоритм закінчень слова...
Я з цим вже стикавсь.
Приклад:
Бондарець Іван Дмитрович
(Кому?) Бондарцю
Пише:
(Кому?) Бондарецю
Жіночі і чоловічі і т. д. і т. п.
Коли прикордонники створювали БД в них виникла потреба в цьому алгоритмі і в них нічого не вийшло, тоді вони використали цей неповноцінний алгоритм і ті які не підлягали відмінянню вносили вручну.
Евгений22.03.2010
avatar697ГУРУ
Переписати формування площ не через код слою а через семантику "код угіддя за формою 6 зем".
По перше:
- ліси та водні об"єкти знаходяться в одному коді слоїв;
По друге:
- існує можливість сворити "встроеный отчет" закинувши туди повну форму 6 зем і задати умову "скрывать" стовпчики в яких немає даних про площі(універсальна експлікація).
По третє:
- слой сервітут(омеження) можна використовувати як угіддя і цим самим не виникне потреба дуой!жу існуючих угідь.
Ці побажання не мають відношення до роботи програми. Це все закладається в настройках та в шаблонах звітів.
И жили они долго и счастливо... пока не узнали, что другие живут дольше и счастливей
fenomen22.03.2010
avatar182
Я не знаю жодної землевпорядної організації де працюють програмісти.
Voltron23.03.2010
avatar394
Я не знаю жодної землевпорядної організації де працюють програмісти.
Програмісти в землевпорідних організаціях є. Звичайно, не в маленьких фірмочках, де директор, геодезист і бухгалтер одна і та ж особа :-).

Повірте, для того, щоб налаштувати сценарій та сформувати шаблон не потрібно бути програмістом. У мене є знайомий, він не програміст, займається камеральною обробкою. І у нього не виникає проблем з налаштуванням Геопроекту та створенням шаблонів.

Якщо ви самі не можете налаштувати все - зверніться до служби підтримки, замовте курси.
Евгений23.03.2010
avatar697ГУРУ
Я не знаю жодної землевпорядної організації де працюють програмісти.Программисты вовсе и не обязательно должны быть. Напротив, опыт показывает, что как правило программистам меньше всего это нужно и лучше всего с этой работой справляются те, кто непосредственно работает с программой, т.е. - камеральщики.

Например, у вас есть задумка создать шаблон. Вы начинаете. Что-то получается, что-то нет. С тем, что у вас уже получилось, вы обращаетесь в раздел форума "Ярмарка шаблонов" (http://www.gisinfo.com.ua/forum/?gr=6&th=41). В том форуме задаёте конкретные вопросы, мол: хочу сделать такое... кусок кода, что я уже сделал... не получается сделать такое.... помогите! И поверьте, вам охотно помогут. Причём бесплатно. Постепенно вы сами становитесь проффесионалом в этой области и сможете помочь другим.
И жили они долго и счастливо... пока не узнали, что другие живут дольше и счастливей
fenomen24.03.2010
avatar182
ОК))) Просто дуже важко працювати коли не знаєш, що таке ПАСКАЛЬ і т. д. і т. п. На першому курсі навіть і не міг подумати, що він коли небудь знадобиться в цій сфері, тому і "бив болт" на інформатику, математичні моделі та моделювання.
fenomen24.03.2010
avatar182
Хочу вернутись до теми:
а чи можна в панель "редактор контуров" додати ф-цію "трасування", яка б будувала лінійні об"єкти, після того коли ти вказуєш початкову і кінцеву точку текучого контуру, звісно за годинниковою стрілкою.
Це б пришвидшило роботу при побудові суміжників складних ділянок.
Евгений24.03.2010
avatar697ГУРУ
Хочу вернутись до теми:
а чи можна в панель "редактор контуров" додати ф-цію "трасування", яка б будувала лінійні об"єкти, після того коли ти вказуєш початкову і кінцеву точку текучого контуру, звісно за годинниковою стрілкою.
Це б пришвидшило роботу при побудові суміжників складних ділянок.
Трассировку по растру? Нет.
И жили они долго и счастливо... пока не узнали, что другие живут дольше и счастливей
fenomen24.03.2010
avatar182
сорі! не правильно висловись не текучий контур, а текучий об"єкт!
Евгений24.03.2010
avatar697ГУРУ
сорі! не правильно висловись не текучий контур, а текучий об"єкт!Что вы подразумеваете под "трассировкой"?
И жили они долго и счастливо... пока не узнали, что другие живут дольше и счастливей
Авторизуйтесь на Форуме, чтобы вы могли создавать новые темы или комментировать
Не случайный отзыв →