Форум

 Тема:  Допоможіть
Саша27.12.2008
avatar30
Доброго вечора , хто може виложіть реальний проект (села ,вулиці) з внесеною інформацією . Я новачок і хочу побачити що, де і як вноситься.
Google рекомендует
Voltron29.12.2008
avatar394
Цитата(Саша @ 27.12.2008, 20:02) <{POST_SNAPBACK}>
хто може виложіть реальний проект (села ,вулиці) з внесеною інформацією . Я новачок і хочу побачити що, де і як вноситься.

Тобто?.. Щось я не зовсім зрозумів що вам потрібно. Ви ВСЕ село хочете оцифрувати і зробити електронну карту? Чи вам все ж потрібно формувати обмінні файли? Якщо вам потрібна електронна карта або топоплан, то варто глянути на демонстраційні проекти, які встановлюються разом з Геопроектом. Дивіться тут: c:\Program Files\GIS Technologies\GIS Geoproject\Maps\Example projects\
Трохи більше інформації, і ми вам обов'язково допоможемо
Саша31.12.2008
avatar30
Мені хоча б дві присадибні ділянки , з інформацією на обмінні файли . Ще маю питання , при імпорті обмінних файлів не вповній мірі відображається інформація. Неможу розібратися з [SM003800][SP009900].
ВІТАЮ ВСІХ З НОВИМ РОКОМ !!!!
Евгений31.12.2008
avatar697ГУРУ
Цитата(Саша @ 31.12.2008, 22:26) <{POST_SNAPBACK}>
Мені хоча б дві присадибні ділянки , з інформацією на обмінні файли. Ще маю питання , при імпорті обмінних файлів не вповній мірі відображається інформація. Неможу розібратися з [SM003800][SP009900];ВІТАЮ ВСІХ З НОВИМ РОКОМ !!!!

[SM003800][SP009900] - Коди КОАТУУ 3-го і 4-го рівня, тобто частина кадастрового номеру. Впевнений, з проектом Вам допоможуть наші користувачі, які вже працюють в реальному кадастрі, а з імпортом обмінних файлів... що саме не в повній мірі відображається?
И жили они долго и счастливо... пока не узнали, что другие живут дольше и счастливей
Саша31.12.2008
avatar30
Цитата(Гуру @ 31.12.2008, 23:41) <{POST_SNAPBACK}>
[SM003800][SP009900] - Коди КОАТУУ 3-го і 4-го рівня, тобто частина кадастрового номеру. Впевнений, з проектом Вам допоможуть наші користувачі, які вже працюють в реальному кадастрі, а з імпортом обмінних файлів... що саме не в повній мірі відображається

Не відображає кадастровий номер ділянки, дискриптор CM, КОАТУУ-3, КОАТУУ-4. Неможу зрозуміти в редакторі фільтрів in4 що за що відповідає. І таке питання чи можна зробити умовний знак (линейно-площадный) наприклад електролінії, кожен тип опор має певну площу по ДБН.
Voltron05.01.2009
avatar394
Цитата(Саша @ 31.12.2008, 22:26) <{POST_SNAPBACK}>
Мені хоча б дві присадибні ділянки , з інформацією на обмінні файли.

Будь ласка [attachment=111:project.zip]
Це для сценарію DZK_Script. Будуть питання - пишіть.
Цитата(Саша @ 31.12.2008, 22:59) <{POST_SNAPBACK}>
Не відображає кадастровий номер ділянки, дискриптор CM, КОАТУУ-3, КОАТУУ-4. Неможу зрозуміти в редакторі фільтрів in4 що за що відповідає.

Можливо, не заповнені необхідні поля у семантиці. Який ви сценарій та шаблон імпорту використовуєте? Про редактор фільтрів трохи пізніше напишу. Обмаль часу
Voltron06.01.2009
avatar394
Отже, редактор фільтрів. Деякі відомості про його роботу можна знайти в "Руководстве пользователя" (глава 8 "Работа с обменными форматами", розділ "редактор фильтра IN4", стор. 58). Як на мене, все написано зрозуміло і доступно, тому не вважаю за потрібне дуже детально все розписувати.
Візуально вікно редактора складається з 4х частин:
  • "Структура формата" - відображає структуру обмінного файла;
  • "Составляющие слои" - містить список шарів, що фикористовуються для наповнення дексрипторів вибраного блока;
  • "Содержание блока" - тут знаходяться всі дексриптори, що описуються вибраний блок;
  • "Описание декскриптора" - відповідає за наповнення вибраного дескриптора.

Корегування шаблонів виконується так:
  1. вибираємо необхідний блок у вікні "Структура формата";
  2. перевіряємо, які шари співставлено з цим блоком (вікно "Составляющие слои"), при необхідності коригуємо;
  3. перевіряємо наявність всіх необхідних дескрипторів у вікні "Содержание блока", додаємо відсутні/видаляємо зайві/виправляємо наявні дескриптори.

За наповнення дескрипторів відповідають так звані "макроси", по суті це посилання на відповідний рядок семантики певного шару. Якщо ваш сценарій містить всі необхідні семантики, то нічого складного немає. Для прикладу розберемо дексриптор PP - дані документу, що посвідчує фізичну особу, що є власником земельної ділянки. Згідно 136 наказу, дескриптор складається з 3х полів: код країни, скорочення документа, серія та номер документа. Необхідні відомості містяться у таких семантиках сценарія DZK_Script: Посвідчення (код країни), Посвідчення (код посвідчення), Посвідчення (серія та номер). Все, що нам треба - це підставити макроси, пов'язані з цими семантиками, на потрібні місця.
Авторизуйтесь на Форуме, чтобы вы могли создавать новые темы или комментировать
Не случайный отзыв →