Форум

 Тема:  Дежурный кадастровый план
Hamm07.04.2011
avatar1
Доброе время суток господа, может кто то составлял Дежурный кадастровый план. Объясните пожалуйста как составлять его, какие там погрешности допускаются, В общем нужна полная информация про Дежурный кадастровый план, и с чем его есть. Дело в то что я начал работать с ГИС недавно поэтому мне хочется разобраться с дежурным кадастровым планом чтобы влиться в компанию, заранее всем благодарен
Google рекомендует
fenomen10.04.2011
avatar182
тобто це черговий кадастровий план?
КорПол15.04.2011
avatar29
тобто це черговий кадастровий план?

да
fenomen30.05.2011
avatar182
взагалі-то це план ради, на якому відображають угіддя, межі населених пунктів, площі відповідно всіх контурів. Площі яких переносять в 6-зем і рахують площі господарств, територіальних одиниць і в загальному площу всієї ради. В електронному вигляді на виробництві їх практично ніде немає. Тільки в Одесі(читав в "землевпорядному віснику" за 2007 рік) робили в ел вигляді. В Геопроекті це не можливо.
Можливо Ви маєте на увазі той план в який просто загружають оф і користуються для звірки коорд.
Я робив так:
1)Готую ортофотоплани(растрові пакети), але не робіть всі за раз, краще кожен по окремості, бо в мене не знаю в чому причина, здеформовувало їх на 7м;
2) Готую в ел. варіанті індексні карти, звісно вони не будуть співпадати з ортофотопланами;
3) Загружаю оф, (в залежності від розміру ради, населеного пункту, кварталу), а далі все залежить від вашого інтузіазму)
Voltron16.06.2011
avatar394
В електронному вигляді на виробництві їх практично ніде немає. Тільки в Одесі(читав в "землевпорядному віснику" за 2007 рік) робили в ел вигляді.
Новости от информ-агентства ОБС? Или пан fenomen лично ездил в по областям и общался со специалистами?
Спрашиваю, т.к. собственными глазами видел дежурные планы и не в одной области.

В Геопроекті це не можливо.
Сказки. Неудобно - да, но не невозможно. Допускаю, что в некоторых случаях функционала Геопроекта более чем достаточно.
fenomen03.11.2011
avatar182
Черговий кадастровий план - графічне зображення земельних ділянок, розташованих у межах кадастрових зон і кварталів, адміністративно-територіальних утворень (село, селище, місто, район), із зазначенням номерів кадастрових зон і кварталів, їх меж, розмірів і кадастрових номерів земельних ділянок, меж земельних угідь та сервітутів, територіальних зон.

А те що можна побачити в ДЗК чи Управлінні Держкомзему - пародія.
fenomen03.11.2011
avatar182
Сказки. Неудобно - да, но не невозможно. Допускаю, что в некоторых случаях функционала Геопроекта более чем достаточно.
Геопроект просто не потяне такої кількості інформації, тому і не можливо.
Авторизуйтесь на Форуме, чтобы вы могли создавать новые темы или комментировать
Не случайный отзыв →