Форум
Тема: XML |
---|
fenomen17.07.2012 | 182 | Перепрошую, можливо дане питання вже тут звучало, але в мене така ситуація:
В мене КОАТУУ розбитий на 4 рядки, в минулому було мені так легше працювати. при створені хмл мені треба витянути рядок 5621282100. цифри розбиті в такому порядку 56, 212, 00, 00. Відповідно їхні значення в базі [SP009700], [SM009800], [SM003800], [SM009900].
Я пробував писати KOATUU = [SP009700]+[SM009800]+[SM003800]+[SM009900];
KOATUU = [SP009700] [SM009800] [SM003800] [SM009900];
KOATUU = [SP009700+SM009800+SM003800+SM009900];
Отримую тільки 56, тобто значення тільки першого рядка.
Можливо хтось вже стикавсь з такими речами? | | Google рекомендует | |
| Саша09.08.2012 | 30 | Привіт, я думав ти вже в цій галюзі не працюєш. Простіше тобі буде зробити новий класифікатор де КОАТУУ не розбитий . | | AnTreY13.03.2013 | 0 | Вопрос к Саше (судя по ответам на вопросы – ты за админа). Пользуюсь тоже Геопроектом (как основной программой). Все хорошо, все устраивает. Но если думать на перспективу, то интересует твое мнение о возможности импорта XML и вообще о поддержке программы. Итак: как решаешь проблему импорта XML (если есть XML (другой фирмы) и надо сделать документацию)? Планируешь ли работать в дельнейшем в программе, если не будет поддержки? | | Саша13.03.2013 | 30 | AnTreYВопрос к Саше (судя по ответам на вопросы – ты за админа). Пользуюсь тоже Геопроектом (как основной программой). Все хорошо, все устраивает. Но если думать на перспективу, то интересует твое мнение о возможности импорта XML и вообще о поддержке программы. Итак: как решаешь проблему импорта XML (если есть XML (другой фирмы) и надо сделать документацию)? Планируешь ли работать в дельнейшем в программе, если не будет поддержки?
Нажаль, а можливо на краще, я в сфері землеустрою вже не працюю і працювати мабуть не буду, на роль адміна не претендую , просто чим можу тим допомагаю. На рахунок перспектив і підтримки звертатись потрібно до розробника програми . На рахунок імпорту, а що заважає через менеджер конвертувати в IN4 далі в геопроект, вся метрична інформація і більшість потрібної семантичної збережеться при такому перетворенні і можна далі працювати. | | Андрей27.03.2013 | 0 | як справий шаблон XML? Дякую | | Саша27.03.2013 | 30 | Андрейяк справий шаблон XML? Дякую
Тобто, що Ви мали на увазі? Можливо, як редагувати шаблон ? Якщо так, то відкриваєте в текстовому редакторі шаблон і правите все, що Вам потрібно. Конкретизуйте своє запитання. Пошта моя zemwmw@gmail.com | | Андрей27.03.2013 | 0 | Дякую | | klaid27.03.2013 | 0 | fenomenПерепрошую, можливо дане питання вже тут звучало, але в мене така ситуація:
В мене КОАТУУ розбитий на 4 рядки, в минулому було мені так легше працювати. при створені хмл мені треба витянути рядок 5621282100. цифри розбиті в такому порядку 56, 212, 00, 00. Відповідно їхні значення в базі [SP009700], [SM009800], [SM003800], [SM009900].
Я пробував писати KOATUU = [SP009700]+[SM009800]+[SM003800]+[SM009900];
KOATUU = [SP009700] [SM009800] [SM003800] [SM009900];
KOATUU = [SP009700+SM009800+SM003800+SM009900];
Отримую тільки 56, тобто значення тільки першого рядка.
Можливо хтось вже стикавсь з такими речами?
напиши в шаблоні без "+" | | Андрей28.03.2013 | 0 | Підскажіть будьласка, я встановив Геопроект 5.29, зрадів що XML він робить, але мабудь даремно став викачувать його а воно поля незаповнює. Підскажіть що робить чи я даремно встановив Геопроект? | | Саша28.03.2013 | 30 | АндрейПідскажіть будьласка, я встановив Геопроект 5.29, зрадів що XML він робить, але мабудь даремно став викачувать його а воно поля незаповнює. Підскажіть що робить чи я даремно встановив Геопроект?
Ну щоб щось викачать, потрібно щось спочатку закачати. Тобто заповнити відповідні поля семантики кадастрової ділянки. Коди семантики вашого сценарію мають відповідати кодам в шаблоні експорту файлу. Одним словом потрібно все налаштувати і тоді все буде працювати.
Пошта zemwmw@gmail.com | | Станислав23.09.2013 | 0 | Доброго дня!, Хто допоможе щоб у обмінному файлі формату xml відображало обмеження з угіддя "суміжник" з ГІСу, т.я. коли в наявності є угіддя сервітут з заповненою семантикою, цей блок не відображається у обміннику - приходиться добавляти вручну. | | сАША23.09.2013 | 0 | СтаниславДоброго дня!, Хто допоможе щоб у обмінному файлі формату xml відображало обмеження з угіддя "суміжник" з ГІСу, т.я. коли в наявності є угіддя сервітут з заповненою семантикою, цей блок не відображається у обміннику - приходиться добавляти вручну.
Скинте свій сценарій обм. файл, шаблон......... пошта zemwmw@gmail.com | | Авторизуйтесь на Форуме, чтобы вы могли создавать новые темы или комментировать |
|