Геоінформаційна система
ГЕОПРОЕКТ

Система сучасної автоматизації геодезичних та земельно-кадастрових підприємств

Легкість та універсальність

Геодезія і топографія

Підтримка більшості відомих електронних тахеометрів, обчислення площ, обробка теодолітних ходів, лінійно-кутових мереж, побудова горизонталей, перетворення координат та інші геодезичні функції. Визначення координат та інші геодезичні розрахунки – все це входить до складу єдиного програмного комплексу ГІС «Геопроект». Для створення цифрових топографічних планів і карт використовується понад 600 стандартних умовних знаків.

Землеустрій і кадастр

Функціональні можливості геоінформаційних систем «Геопроект» повністю задовольняють основні потреби землевпорядних і кадастрових підприємств. Створення та обробка кадастрових кварталів та ділянок, планування, семантика, ведення проєктів відведення, робота з обмінними файлами «in4» та «xml», а також швидкий друк планів і схем, технічної документації та державних актів.

Організація виробничих процесів

Із застосуванням програмних рішень ГІС «Геопроект» різко зростає продуктивність усього підприємства. Причиною тому є «повноцінність» програмного продукту і його легкість в освоєнні та використанні. Усі необхідні функції виконуються в рамках єдиного комплексу і не вимагають наявності дорогих програм сторонніх виробників. Принцип злагодженості та конвеєрності дозволяє скоротити черги та оптимізувати документообіг.

За що користувачі люблять Геопроект

Ніколи ще процес розпаювання не був таким простим. Завели хід, позначили контури, вказали напрямок і площі й далі все нарізається автоматично. Так зручно як у ГІС «Геопроект» ми більше ніде не зустрічали. Ну і звірка контурів за супутниковими знімками дуже зручна функція.
Віталій Положаєв
Інженер геодезист
Для нас Геопроект - революція в робочому процесі. Це дуже багатофункціональна програма, яка полегшує виконання кадастрових і геодезичних робіт. Освоїти програму можна з легкістю і в найкоротші терміни навіть не зовсім досвідченому користувачеві ПК
Юрій Підгайний
Директор ДП «Центр ДЗК»
Велике спасибі за програму, яка допомогла нам заощадити багато часу на підготовку і видачу технічної документації. Тепер один інвентаризаційний кейс займає близько 40 хвилин роботи замість 4-6 годин, як було у нас раніше. Дуже зручно, що все знаходиться в одному місці, зручні шаблони.
Марина Шевчук
Підприємець
Ми довгий час не могли знайти відповідну програму, яка б обробляла дані з наших тахеометрів. Дуже багато доводилося робити вручну. Дякуємо за Геопроект 5. Він нас дуже виручає.
Микола Марченко
Інженер геодезист

Зараз саме час!

Ви все ще ведете документацію в MS Word? Використовуєте кілька різних програм, на ліцензування яких недостатньо коштів? Використовуєте олівці для малювання планів і карт? З ГІС «Геопроект» ви швидко вийдете з кам'яного віку у світ оптимізації та технологій.